DofE bendruomenės renginys

Gruodžio 7 dieną Avižienių gimnazijos DofE programos dalyvės Diana, Kamila, Paulina kartu su DofE vadove Božena ir koordinatore Alina dalyvavo DofE bendruomenės renginyje „Ateities lyderiai – kokios asmeninės savybės ir gebėjimai bus svarbūs ir kaip DofE gali padėti?“. Dėmesį prikaustė lektorės Andželikos Rusteikienės paskaita „Ateities darbo rinka: besikeičiančios profesijos, gebėjimai ir įgūdžiai, kurių reikės sėkmingai karjerai?“ Ji pakvietė jaunimą pasigilinti į savo asmenines savybes, gebėjimus bei stiprybes, kurios gali pasitarnauti renkantis profesiją bei kuriant savo ateitį. DofE alumnai pasidalino asmenine patirtimi ir atradimais DofE programoje. Apie pavojus, tykančius internete, ir kaip juo naudotis saugiai pasakojo Saugesnio interneto centro atstovas, lektorius Liudas Mikalkevičius. Visi mielai pasitikrinome savo žinias dalyvaudami viktorinoje saugesnio interneto tema.

Džiaugiamės būdami DofE bendruomenės dalimi. Ačiū už puikų renginį.