Meninio skaitymo konkursas Avižienių gimnazijoje

Sausio 16 d. Avižienių gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas. Pagrindinis jo tikslas – skatinti plačiau domėtis literatūra, ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą. Konkurse dalyvavo geriausi 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių skaitovai. Mokiniai raiškiai deklamavo poezijos kūrinius.

5-8 klasių grupėje geriausiai skaitė šios mokinės: Patricija Berteškaitė, 5c kl. – III vieta, Kamilia Suchodolska, 7a kl. – II vieta, Simona Šakalytė, 8c kl. – I vieta.

I-IV gimnazijos klasių grupėje geriausiai pasirodė Amelija Urbonė, IIga kl. – III vieta, Diana Markovskaja, IIIga kl. – II vieta ir Evelina Sinkevič, IVga kl. – I vieta.

Meninio skaitymo konkurso laimėtojams buvo įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės. Dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms, kurios mokiniams padėjo suprasti, kad skambus žodis žmogui leidžia pakilti aukščiau savęs.