Vilniaus rajono 2 -4 klasių mokinių dailyraščio konkursas

Šiandien dailus raštas – retenybė. Laiškai, atvirukai spausdinami kompiuteriu, išmaniuoju telefonu. Plunksnakotį į rankas imame vis rečiau. Tenka pripažinti, kad rašyti ranka tampa vis didesnis iššūkis. Nesusimąstome, kad graži rašysena yra pagarba mūsų kalbai, mūsų tautai ir kiekvienam žmogui.

Vasario 28 d. Avižienių gimnazijoje pirmą kartą vyko Vilniaus rajono 2–4 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Rašau Lietuvai.”. Konkurse dalyvavo 28 mokiniai iš 10 rajono mokyklų. Į lapus sugulė žodžiai apie nepriklausomybę ir laisvę.

Laukiant kol vertinimo komisija įvertins darbus mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Pinu Trispalvę”.

Dailyraščio konkurse buvo vertinama ne tik daili, estetiška rašysena, bet ir taisyklingas raidžių jungimas, rašto pasvirimas, tvarkingumas, atidumas ir kalbos taisyklingumas.

Sveikiname mūsų gimnazijos 3 b klasės mokinę Smiltę Dieninytę laimėjusią dailyraščio konkurse I vietą.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanomis, o laimėtojai gavo Vilniaus rajono administracijos švietimo skyriaus įsteigtus prizus ir diplomus.

Avižienių gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Ilona Kutrevičienė.