Integruotos gamtos, chemijos, istorijos ir etnografijos pamokos

Integruotos gamtos, chemijos, istorijos ir etnografijos pamokos Vilniaus krašto etnografiniame ir kunigo J. Obrembskio muziejuose Maišiagaloje

Kovo mėnesį gimnazijoje organizuojamos įdomiosios gamtos mokslų pamokos. Keliose iš jų dalyvavo 6c klasės mokiniai. Maišiagalos Houvalto dvare, kur dabar įsikūręs Vilniaus krašto etnografinio muziejaus filialo Tradicinių amatų centras, mokiniai susipažino su muilo gamybos istorija, senoviniais gamybos būdais ir pasigamino muilą pagal XIX a. receptą. Po edukacijos šeštokai aplankė konkursinę parodą ,,Gražiausia Vilniaus krašto verba“. Vėliau pabuvojo kunigo Juzefo Obrembskio muziejuje, kuris liudija ne tik kunigo prelato Juzefo Obrembskio gyvenimą, bet ir archyvuoja, dokumentuoja sunkius laikus ištikusią bažnyčią XX amžiuje. Taigi, kai prisilieti prie istorijos, ji išlieka atminty ilgam.