Norime pasidalinti ir pasidžiaugti įvykusios gerumo akcijos „Ištiesk pagalbos ranką gyvūnams“ akimirkomis

Gimnazijos bendruomenė balandžio 8-15 dienomis turėjo galimybę pasidalinti savo gerumu ir paaukoti reikalingų daiktų gyvūnų gerovei pagerinti. Surinktas priemones 7a klasės mokiniai kartu su klasės vadove, socialine pedagoge ir DofE dalyvėmis iš IIIga klasės pristatė į Vilniaus gyvūnų globos namus. Minėtų namų vadovė Agnė supažindino mokinius su gyvūnų globos namų uždaviniais, veikla ir atsakė į mokinių užduodamus klausimus. Mokiniai turėjo progą susipažinti su globos namuose gyvenančiais šunimis ir katėmis, apžiūrėti iš arti jų gyvenimo sąlygas. Tai buvo puiki proga išmokti empatijos ir rūpinimosi kitais. Tikimės, kad gerumo akcija taps gražia tradicija ir apsilankysime Gyvūnų globos namuose ne kartą. Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie akcijos įgyvendinimo. Didelis ačiū mokiniams, jūsų noras padėti tiems, kam labiausiai reikia yra neįkainojamas.