Klasių valandėlių užsiėmimų tvarkaraštis 2022-2023 m. m.
PIRMADIENIS | ||||
---|---|---|---|---|
Klasė | Klasės auklėtojas | Laikas | Kabinetas | |
IIgc | Asta Pakalnienė | 15.00 – 15.45 | Geografijos kab. | |
7a | Marjan Buinickas | 15.00 – 15.45 | Istorijos kab. | |
IVga | Lilija Voicechovska | 15.45 – 16.30 | Lenkų kalbos kab. | |
8a | Edita Romanovska – Čepėnienė | 15.45 – 16.30 | Lietuvių klb. 2a |
ANTRADIENIS | ||||
---|---|---|---|---|
Klasė | Klasės auklėtojas | Laikas | Kabinetas | |
3c | Ilona Kutrevičienė | 12.20 – 13.05 | 3c klasė | |
4c | Daiva Rudaminienė | 13.15 – 14.00 | 4c klasė | |
4b | Dalia Katinienė | 13.15 – 14.00 | 4b klasė | |
IIIgc | Rasa Žygė | 14.10 – 14.55 | Biologijos kab. | |
IIIga | Elžbieta Karpovič | 15.45 – 16.30 | Muzikos kab. |
TREČIADIENIS | ||||
---|---|---|---|---|
Klasė | Klasės auklėtojas | Laikas | Kabinetas | |
2a | Genoefa Lučun | 13.15 – 14.00 | 2a klasė | |
4a | Galina Zaciško | 13.15 – 14.00 | 4a klasė | |
5a | Kristina Paslauskienė | 14.10 – 14.55 | Liet. k. kab. 2a | |
6c | Renata Aliuk | 14.10 – 14.55 | Anglų klb. kab. 2a. | |
IIga | Augenijus Baranauskas | 15.00 – 15.45 | Fizikos kab. | |
5c | Rita Užienė | 15.00 – 15.45 | Lietuvių klb. kab. | |
Iga | Marija Kveten | 15.00 – 15.45 | Matematikos kab. |
KETVIRTADIENIS | ||||
---|---|---|---|---|
Klasė | Klasės auklėtojas | Laikas | Kabinetas | |
1c | Nida Pileckienė | 12.20 – 13.05 | 1c klasė | |
8c | Lina Jakubonienė | 13.15 – 14.00 | Informat. kab. | |
3a | Violeta Chvoinicka | 13.15 – 14.00 | 3a klasė | |
2c | Kamilė Šafranovičienė | 13.15 – 14.00 | 2c klasė | |
2b | Edita Šafranovičienė | 13.15 – 14.00 | 2b klasė | |
Igc | Rita Andruškevič | 14.10 – 14.55 | Technologijų kab, 3a. | |
6a | Alina Sniežko | 15.00 – 15.45 | Biologijos kab. |
PENKTADIENIS | ||||
---|---|---|---|---|
Klasė | Klasės auklėtojas | Laikas | Kabinetas | |
IVgc | Jovita Kundrotienė | 10.00 – 10.45 | Istorijos kab. | |
1a | Kristina Romankevič | 13.15 – 14.00 | 1a klasė | |
7c | Viktorija Dūkštė | 14.10 – 14.55 | Anglų kalbos kab. |