Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Gimnazjum w Awiżeniach

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego – to dzień, który zapada w pamięć każdego ucznia na bardzo długo, a 1 września – to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.
Po przerwie wakacyjnej uczniowie Gimnazjum w Awiżeniach rozpoczęli nowy rok szkolny. Jak co roku na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego przybyło wiele osób. Gośćmi pięknej uroczystości szkolnej byli księża Parafii pw. św. Jana Pawła II w Wilnie: Žydrius Kuzinas oraz Marius Žitkauskas, również p.o. starosty Awiżeń – Regina Pečiulienė. Życzenia na rozpoczęcie roku szkolnego wypowiedziała także dyrektor Gimnazjum w Awiżeniach Alicija Bilinska.
Życzymy wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy okazało się ciekawą przygodą, by przyjaźnie zawierane w szkole były prawdziwe i długotrwałe, a wiara w siebie i swoje możliwości nigdy nie opuszczała. Dobrego startu w nowym roku szkolnym!