Lapkričio 27 d. Avižienių gimnazijos Ig ir IIg klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Vidaus reikalų ministerijos atstovais ir išklausė mokymus apie civilinę saugą – pasirengimą galimai branduolinei avarijai, karinėms grėsmėms bei kitoms civilinės saugos nelaimėms. Sužinojo, kaip elgtis esant ekstremalioms situacijoms, į ką atkreipti dėmesį įvykus nelaimei, kur slėptis ir pan. Paskaitos metu lektorius pademonstravo tikrą, su tikrais daiktais išvykimo krepšį (didelis išvykimo krepšys sveria apie 30 kg ir daugiau), mokiniai turėjo galimybę jį užsidėti ant nugaros (pasimatuoti). Paskaitos metu vyko viktorina, atsakę į klausimus gavo prizus – gertuves.