ltplVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim

SVEČIUOSE PAS PREZIDENTĄ

2023-11-28 Vilniaus r. Avižienių gimnazijos 4ac klasės mokiniai turėjo garbę dalyvauti Kalėdų laikotarpio tradicijoje, kurią puoselėja drauge Vilniaus rajono savivaldybės ir Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Antradienio popietę, Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, Prezidentas su pirmąja ponia Diana iškilmingai įžiebė Kalėdų eglę. Pilnoje vaikų iš skirtingų Lietuvos kampelių salėje, vaikai žiūrėjo Juozo Miltinio dramos teatro spektaklį. Po spektaklio visų vaikų laukė staigmena, buvo dalijamos atminimo dovanos. Laimingi ir pilni įspūdžių vaikai turėjo galimybę prieiti ir pasisveikinti su Prezidentu ir ponia Diana, įsiamžinti nuotraukoje.

Dėkojame Lietuvos Respublikos Kanceliarijai ir Vilniaus rajono savivaldybės merui Robertui Duchnevič už suteiktą galimybę mokiniams dalyvauti tokioje iškilmingoje šventėje.