Šimtadienis 2024

Nors jau senokai nušurmuliavo IVgc klasės šimtadienis (šventė vyko vasario mėnesį), tačiau mes dar norime pasidalinti džiugiomis akimirkomis. Praėjus kuriam laikui mes vis dar prisimename įspūdingiausius momentus: abiturientų šokį, vienuoliktokų sveikinimus, sėkmingas komiškas situacijas.
Šimtadienis – tai diena, kai gali prisiminti visas akimirkas, praleistas mokykloje per dvylika metų. Vienuoliktokai ir dvyliktokai pasistengė tai parodyti scenoje, filmuotoje medžiagoje. Renginio svečiai, tėveliai, mokytojai ilgais plojimais ir nuoširdžiu juoku palaikė kūrybingus, drąsius ir gana išradingus gimnazistus.
Nuoširdžiausias AČIŪ pirmosioms mokytojoms Elenai Trusilienei ir Aldonai Meilūnienei, kurios atvyko tarti padrąsinančių žodžių savo mokiniams, buvusiai klasės auklėtojai Rasai Žygei, įveikusiai nemažą atstumą, kad galėtų pabūti kartu su savo auklėtiniais, taip pat dėkojame kūrybingai ir kantriai šokio mokytojai Danielei Gusčio, sugebėjusiai sudominti šokiu netgi didžiausius skeptikus.
Visos klasės vardu dėkojame visiems buvusiems kartu. Ačiū.