Tarptautinis projektas “Muziejus ant ratų” Avižienių gimnazijoje

Lietuvos švietimo muziejus kartu su projekto partneriais „Newschool“ (Norvegijos Karalystė) ir UAB „Indeform“ (Lietuva) įgyvendina projektą „Muziejus ant ratų“, kurio tikslas – teikti aukštos kokybės kultūrinį išsilavinimą jauniems žmonėms atokiose Lietuvos vietovėse, skatinant kultūrinių ir edukacinių veiklų prieinamumą.

Kovo 5 dieną mūsų gimnazijos 7a, 8a, 8c klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su keliaujančio muziejaus ekspozicija ir sudalyvauti edukaciniame žaidime „Reformatų ir kontrreformatų kova dėl įtakos XVI a. Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje”. Mokiniai sprendė skaitmenines logines užduotis, gilinosi į istorinius laikotarpius. Po užsiėmimo vaikai išėjo susidomėję, patyrę naujų įspūdžių. Dėkojame Lietuvos švietimo muziejui už puikią galimybę dalyvauti prasmingoje ir įdomioje edukacijoje!