Pasowanie na ucznia

25 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy I. W tym dniu pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona braci uczniowskiej naszej szkoły.

Pierwszoklasiści rozpoczęli uroczystość występem artystycznym. Z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki, zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w szkole. Złożyli uroczyste przyrzeczenie. Ślubowali być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu, aktu pasowania na ucznia dokonała Dyrektor Gimnazjum pani Alicija Bilinska.

Wszystkim pierwszoklasistom, w tak ważnym dla nich dniu, życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.