ltVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim
Telefonas: +370 5 240 3344gimnazijaavizieniu@gmail.com
Caption aligned here

Blog Full Right Sidebar With Frame

„Kuo daugiau išdalina kitiems, tuo labiau praturtėja pati. Skleidžia šilumą savo visiems, neša žiburį šviesų kely. Kas ji? Mokytojo širdis. Kviečia augti dvasia ir protu, moko būti pačiu savimi, ji vis žadina laisvę žmonių, Ji vis ten, kur vaikystė žavi. Kas ji? Mokytojo širdis. Jai vis lemta sutikti mažus, prisirišti prie jų ir pamilt, užauginti“. Gerbiamieji Mokytojai! Mokinių tarybos vardu sveikiname Tarptautinės mokytojo dienos proga ir nuoširdžiai dėkojame už taurų...
Read More
Ar visų paukščių plunksnos margos? Ar bitės neša medų ir žiemą? Į šiuos klausimus atsakymų ieškoti 3c ,4c, 4b klasių mokiniai vyko į Ignalinos rajoną. Linksmai nudardėję nemažą kelio atkarpą, vaikai atvyko į Bičių muziejų. Ten aplankė bitininko namus ir apžiūrėjo avilius. Mokiniai sužinojo, kad bitės ir žiemą dirba savo avilyje, tik medaus neneša. Iš bičių muziejaus keliavo į Ladakalnį, įkopė į Genučių piliakalnį. Mokiniai išgirdo 6 ežerų valdovo Ladakalnio...
Read More
DĖKA 1.2 % PARAMOSGerbiami Tėveliai, Globėjai,Informuojame, kad dėka Jūsų skiriamos 1.2 % paramos, visi gimnazijos mokiniai nuo rugsėjo 1-os dienos yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu. Draudimas galioja ugdymo proceso metu, gimnazijos teritorijoje. Sutartis galioja iki kitų mokslo metų pradžios.Pagarbiai, Administracija.
Read More
Rugsėjo 20 d. 7c klasės mokiniai dalyvavo anglų kalbos pamokoje netradicinėje erdvėje. Mokiniai “matavosi” gido profesiją ir pasirinkę gražiausius Vilniaus miesto objektus apie juos papasakojo anglų kalba, gilino anglų kalbos, istorines žinias ir tobulino viešo kalbėjimo įgūdžius.
Read More
Tik prasidėjus rugsėjui antrokai išvyko į Neries regioninį parką. Čia vyko pasaulio pažinimo pamoka „Stebiu gamtą“. Mokiniai rinko giles, skaičiavo kankorėžius, grožėjosi Neries vingiu, leidosi aukščiausiu skardžiu su daugiausia laiptelių. Iškylavo ir džiaugėsi upės ir miško darna!
Read More
1 2 3 31

Archyvai

Accessibility