ltVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim
Telefonas: +370 5 240 3344gimnazijaavizieniu@gmail.com
Caption aligned here

Blog Full Right Sidebar With Frame

Avižienių gimnazija siekia užtikrinti kūrybišką ir skaitmeninį ugdymą visiems mokiniams. Dirbti su kompiuteriu ir ugdytis kūrybiškai mokiniai mokosi jau nuo pirmos klasės. Patalpos nuolat atnaujinamos, modernizuojamos. Stengiamasi pasirūpinti kiekvieno poreikiu, suteikti visas galimybes tobulėti ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Jie mūsų gimnazijos pamatas. Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Vladislav Segen.
Read More
Pagaliau mūsų gimnazijos administracija turi pilną ir stiprią komandą. Mūsų komandos tikslas – siekti aukšto mokymo ir mokymosi lygio, kurti palankias ir saugias ugdymosi sąlygas. Atėjome būti gimnazijos bendruomenei palaikymu, dirbti jos labui, būti gimnazijos širdimi ir siela, būti visada šalia. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ingrida Sosnovskienė, direktorė Alicija Bilinska, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Božena Butkevič.
Read More
Sausio 27 d. Avižienių gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas. Pagrindinis jo tikslas – skatinti moksleivius plačiau domėtis literatūra, ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą. Konkurse dalyvavo 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių skaitovai. Geriausiais pripažinti 5-8 klasių grupėje Joris Veteikis 8c kl. (III vieta), Ariana Klachko, 5a kl. (IIvieta), Kamilia Suchodolska, 6a kl. (I vieta). I-IV gimnazijos klasių grupėje geriausiai pasirodė Marija Nordkvelle, IVgc kl. (III vieta), Kamila Romanovska IIIga kl....
Read More
Šių metų sausio 27 dieną gimnazijoje lankėsi Vilniaus apskrities VPK Vilniaus r. bendruomenės vyr. pareigūnė Zariana Raizgytė. Ji supažindino 5ac – 6ac klasių mokinius su nepilnamečių teisine atsakomybe už elektronines cigaretes, elektronines patyčias, necenzūrinių žodžių vartojimą ir k t. Akcentuota, kad pagal LR Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymą, asmenims iki 18 m. draudžiama ne tik rūkyti, bet ir turėti tabako gaminių (elektroninių cigarečių, pildyklių), atsakomybė...
Read More
Šiandien mūsų gimnazijos berniukų futbolo komanda (2010m. gimimo) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių zoninėse varžybose. Ir užtikrintai iškovojo vietą bei pateko į kitą žaidynių etapą.
Read More
1 2 3 43

Archyvai

Accessibility